right_side

Zasady Publikacji

W serwisie www.wiersze.135.pl każdy może opublikować swoje wiersze. Aby dokonać publikacji należy wykonać następujące czynności:

1. Rejestracja w serwisie

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować wiersze.

Aby zarejestrować się należy kliknąć na link Zarejestruj się znajdujący się w lewym menu (LOGOWANIE), poniżej kategorii wierszy.

Przy rejestracji wybieramy login (którego nie można później zmienić) oraz adres e-mail.

Na podany adres e-mail przyjdzie hasło do serwisu (hasło będzie można później zmienić).

Hasło powinno przyjść w ciągu kilku minut. Jeśli nie otrzymasz hasła poinformuj nas o tym podając wybrany login oraz e-mail wpisany przy rejestracji.

2. Logowanie w serwisie

Każdy zarejestrowany użytkownik może zalogować się po kliknięciu w odnośnik Zaloguj się znajdujący się w lewym menu (LOGOWANIE), poniżej kategorii wierszy.

3. Publikowanie wierszy

UWAGA. Po dokonaniu rejestracji konieczna jest aktywacje konta przez administratora. Aby uzyskać aktywację należy skorzystać z formularza kontaktowego i przesłać przykładowy wiersz do opublikowania. Po aktywacji konta, publikowanie wierszy będzie następowało automatycznie bez udziału administratora.

Po zalogowaniu się możemy publikować nowe oraz zarządzać już opublikowanymi wierszami.

Na górze podstrony administracyjnej widzimy trzy opcje:

- publikuj po kliknięciu wyświetla się formularz publikacji nowego wiersza, gdzie podajemy:

  • tytuł (tytuł wiersza);
  • wpis (tu wpisujemy nasz wiersz);
  • tagi (opcjonalnie – słowa kluczowe, które identyfikują nasz wiersz np. wiersz o miłości, wiersz miłosny, etc)
  • kategoria (wybieramy JEDNĄ kategorię spośród dostępnych, do której najlepiej pasuje publikowany wiersz; jeśli nie znalazłaś/-eś odpowiedniej kategorii dodaj do jednej z dostępnych i napisz do nas swoją propozycję – jeśli będzie sensowna dodamy nową kategorię i będzie możliwość zmiany kategorii dla Twojego wiersza)

Po uzupełnieniu powyższych pól w prawym górnym rogu klikamy w Publikuj

Uwaga: jeśli klikniemy w Zapisz, a na liście rozwijanej będzie domyślnie zaznaczony status publikacji “Nieopublikowany” wówczas nasz wiersz będzie bazie danych, ale nie będzie widoczny na stronie. Wówczas należy przejść do zakładki Administracja i edytując ustawienia wpisu zmienić status na “Opublikowany“.

- administracja tutaj możemy zarządzać naszymi opublikowanymi już wierszami oraz komentarzami. Na liście widzimy wszystkie wiersze, ale możliwość edycji mamy tylko przy naszych wpisach.

- komentarze tutaj zarządzamy naszymi komentarzami, które dodaliśmy przy wierszach innych osób;

Masz jakiekolwiek pytania ? Nie wahaj się do nas napisać.